İndigo Deyince
İndigo Deyince
İşleyiş
Aile Görüşleri
İşleyiş

Eylül ayı sonunda yapılan  Eğitim Programı Paylaşım Toplantısı workshop şeklinde uygulanır. Bu workshop  tüm sınıf velillerinin katılımıyla gerçekleşir ve yıl içinde uygulanacak program uygulamalı bir şekilde aktarılır. Toplantı sonunda verilen program kitapçığı yıl boyunca size yol gösterir. Bu toplantılar eğitim yılına başlarken çocuğunuzu sizin gözünüzle tanımamız için de bir vesiledir. Sizin beklentilerinizi, isteklerinizi paylaşır, İndigo’da eğitim yılı içindeki genel bakışımızı, eğitim anlayışımızı sizlere aktarmaya çalışırız.

Her ayın ilk haftası okul yaşantımızdan haber ve önerilerin yer aldığı
Bültenimiz sizlere ulaştırılır. Okuldan haberler, yemek mönüsü, etkinlik  takvimi aracılığıyla okul yaşantısı ve yapılacaklar hakkında sizleri bilgilendirmeye     çalışırız. Web sitemizden de bülten bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Ayrıca gün sonu verilen gözlem raporlarında o günümüzün nasıl geçtiği ve sonraki gün için hatırlatma bilgilerini bulacaksınız

Çocuklarımızın mutluluğu ve ortak yaşantımızın kolaylığı açık ve kesintisiz iletişimimiz ile mümkündür. Bu nedenle rutin toplantılar dışında da duygu, görüş ve izlenimlerinizi paylaşmak üzere bizi her zaman arayabilir ve görüşme talep edebilirsiniz.

Indigo Kid’s House olarak sınıf öğretmenleriniz  ya da okul idaresi de rutin toplantılar dışında ihtiyaç duyduğu konularda görüşmek için sizden randevu alabilir.

İşleyişle ilgili konularda aciliyetine bağlı olarak mektup, cep mesajları veya  elektronik posta ile sizlere ulaşırız.

Çocuklarımızın mutluluğu ve ailelerle ortak yaşantımızın kolaylığının interaktif bir okul-aile işbirliğiyle sağlanacağına inanıyoruz. Bu nedenle anne babalar duygu, görüş ve izlenimlerini  paylaşmak üzere bizi her zaman arayabilir ve ziyaret edebilirler.

Çocuklarımızın günlük  okul yaşantılarını kolaylaştırmak üzere,   rahat hareket etmelerine ve kendi başlarına giyinebilmelerine olanak sağlayacak, okul etkinlikleri sırasında kirlenmelerinin sorun olmayacağı giysiler tercih edilmelidir.

İhtiyaç duyulması halinde  kullanılabilmesi için her çocuğun  okulda yedek giysileri bulundurulmalıdır. Sizden istediğimiz çocuğunuzun gereksinimi olan materyalleri eksiksiz ve zamanında getirmenizi rica ederiz.

Ödemeler her ayın 1. günü  peşin olarak yapılır. Çocuğun devam etmediği günler için indirim söz konusu değildir.

Geri ücret ödemesi yapılmaz.

Yılda bir kez Eylül ayında zam yapılır.

 
Ana Sayfa   Eğitim   Organik Beslenme   İndigo Deyince   Rehberlik   Sağlık   Atatürk Köşesi   Bizden Kareler   İletişim
  » Eğitim anlayışımız
» Eğitim İlkelerimiz
» Programlarımız
» Aktiviteler
» Branş Aktiviteleri
» Aylık gezi ve etkinlik takvimi (Bu ay doğanlar)
» Kadromuz
»
» Beslenme Prensipleri
» Organik Beslenme
» Yemek menüsü
» İndigo Deyince
» İşleyiş
» Aile Görüşleri
» Ayın Konusu
» Soru-Cevap
» İndigo'da Kahve Keyfi
» Kaza ve hastalıklara karşı önlemler
» Deprem ve acil durum önlemleri
» Kronolojisi
» Sözleri
» Ardından Söylenenler
» Okulumuz
» Aktiviteler
» Aileler ve Biz
» Ulaşım
» Randevu Talebi
» İş Başvuru Formu
 
 
© 2009 İndigo Kid's House | Web Tasarım Grimor
Ana Sayfa Eğitim Organik Beslenme İndigo Deyince Rehberlik Sağlık Bizden KarelerAtatürk Köşesiİletişim